Web services: Difference between revisions
From wikinotes
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| [[aws]] | | [[aws]] | ||
|- | |||
| [[gcs]] | |||
|- | |- | ||
| [[downpour]] | | [[downpour]] |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| [[aws]] | | [[aws]] | ||
|- | |||
| [[gcs]] | |||
|- | |- | ||
| [[downpour]] | | [[downpour]] |