IOS: Difference between revisions
From wikinotes
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [[iOS 10.3: hydrospanner]] | | [[iOS 10.3: hydrospanner]] | ||
|- | |||
| [[iOS 14: hydrospanner]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [[iOS 10.3: hydrospanner]] | | [[iOS 10.3: hydrospanner]] | ||
|- | |||
| [[iOS 14: hydrospanner]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||