Protocols: Difference between revisions
From wikinotes
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| [[Protocol HTTP| HTTP]] | | [[Protocol HTTP| HTTP]] | ||
|- | |||
| [[ftp]] | |||
|- | |- | ||
| [[rss]] | | [[rss]] |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
| [[Protocol HTTP| HTTP]] | | [[Protocol HTTP| HTTP]] | ||
|- | |||
| [[ftp]] | |||
|- | |- | ||
| [[rss]] | | [[rss]] |