Programs: terminals: Difference between revisions
From wikinotes
No edit summary |
(→Linux) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [[urxvt]] | | [[urxvt]] | ||
|- | |||
| [[cool-retro-term]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
No edit summary |
(→Linux) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [[urxvt]] | | [[urxvt]] | ||
|- | |||
| [[cool-retro-term]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |