Programs: file managers: Difference between revisions
From wikinotes
(→Gui) |
(→Cli) |
||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| [[ranger]] | | [[ranger]] | ||
|- | |||
| [[nnn]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 16:06, 6 June 2022
Linux/BSD
Cli
vifm ranger nnn Gui
pcmanfm xnviewmp
Windows
Cli
midnight commander far manager Gui
clover multicommander